ОБРАТИ МОВУ 
Украинский язык    русский язык
ВЫБРАТЬ ЯЗЫК 
співпраця з турагентствами по турах в Карпати і Львів, відпочинок у Львові, тури в Карпати і Львів на свята Співпраця
туроператор 777 тур відгуки Відгуки

Заявка на тур до Львова і Карпати Онлайн заявка
• Відпочинок, тури Карпати літо
• Тури відпочинок в Карпатах взимку
• Тури на свята в Карпати
• Тури для груп в Карпати
• Тури для школярів в Карпати
• Тури до Львова
• Тури до Львова и Карпати
• Тури на свята до Львова
• Тури для груп до Львова
• Тури для школярів до Львова
 

+38(032)-264-84-76
+38(095)-113-19-77
+38(067)-621-38-77

+38(063)-278-24-44
+38(095)-688-68-78
+38(097)-291-44-70

Тури на осінні канікули до Львова. Дитячі осінні канікули 449 грн на 2 дні

Тури на осінні канікули до Львова

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Кращий тур для школярів на осінні канікули до Львова, екскурсійна програма: середньовічний та Австрійський Львів, супровід протягом всього туру.

Поселення у Львові в готелях і хостелах, транспортне обслуговування для груп школярів.
Тур для школярів до Львова на осінні канікули, у вартості туру проживання, сніданки і обіди, всі екскурсії, вартість 449 грн

zakaz22

 

 


Вартість туру до Львова для школярів на осінні канікули 449 грн

Шкільні тури до Львова на осінніх канікулах з розміщенням у готелі або хостелі в центрі Львова, професійні, багатомовні гіди; сніданки і обіди у вартості туру.

 

Тури для школярів на осінні канікули до Львова тури до Львова для школярів восени Тури для школярів восени до Львова тури до Львова на осінні канікули

 

Програма туру на осінні канікули до Львова :

1 день. Розміщення в готелі; обід в кафе.
15:00 Оглядова екскурсія по Львову по історичному центру Львова. Колекція чудес і пам'яток Львова. Серед її експонатів - найвідоміші споруди Львова, що перебувають під захистом ЮНЕСКО.
Шедеври архітектури: собор Бернардинів - в минулому фортифікаційна споруда XVв, Базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії (Латинська Собор), дивовижний за красою собор де Юра, один з найкрасивіших театрів в Європі Оперний Театр.

Вільний час. Нічліг

Тури для дітей на осінні канікули до Львова дитячі тури до Львова на осінні канікули Осінні канікули, дитячі тури до Львова Дитячі тури до Львова на осінні канікули, тури для шкільних груп

2 день дитячий тур на осінні канікули до Львова . Сніданок в кафе до 10:00. Здача вічний в камеру зберігання, звільнення номерів
11:00 Екскурсія для школярів «Смак львівської кави». Відвідування кав'ярень і Шоколадниця Львова. Під час прогулянки по місту буде можливість відвідати найвідоміші кав'ярні та спробувати справжню львівську каву і шоколад, переміститися в епоху 19 - початку 20 століття і дізнатися про цікаві події в кав'ярнях і кнайпах минулого часу. Відвідування міської "фабрики" шоколаду, де можна побачити, як створюють львівський шоколад та поласувати солодкими шедеврами. Відвідування "Кавової копальні", де, за переказами, каву видобувають в львівських шахтах, пройтися по лабіринтах кавових пластів і відвідати традиційні цукерні Львова.
Обід в кафе.
Вільний час.
Від'їзд.

  Тур для школярів на осінні канікули Львів з міст: Київ, Донецьк, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луганськ.

Що входить у вартість туру:
•       Проживання (1 ніч)
•       Харчування - 1 сніданок, 2 обіди
•       2 екскурсії (пішохідні - індивідуальні)
•       Страховка

Що не входить у вартість:
•       трансфер (з/д вокзал - готель) - 15 грн/ос (якщо необхідно)
•       факультативні екскурсії
•       вхідні квитки

 

Організаторам груп - винагорода

Група Ціна туру на 1 школяра
20 школярів і більше 449 грн
15 школярів і більше 469 грн
10 школярів і більше 499 грн

 

line-red

 

Шкільні тури на осінні канікули до Львова

Шкільні тури на осінні канікули до Львова Західна Україна - дивовижний куточок країни. Львів - столиця Західної України з унікальною культурною спадщиною. Незвичайна культура, архітектура, традиції, тому шкільні тури на осінні канікули до Львова - це вдалий вибір часу, щоб познайомитися зі Львовом. Вузькі вулички середньовічного Львова відображають минулі століття і прояв декількох культур: австро-угорської та польської, які гармонійно поєднуються з українськими традиціями Львова. Екскурсійні програми для шкільних груп у Львові різноманітні і охоплюють найзначніші пам'ятки стародавнього Львова, які перебувають під захистом ЮНЕСКО.
Тури до Львова для шкільних груп восени, коли Львів потопає в золотих барвах осінньої природи, щоб побачити унікальну культуру, яка властива саме Львову. Екскурсоводи познайомлять із середньовічною історією міста, яке було засноване Данилом Галицьким і назване на честь сина Лева. В XIV-XVI ст, майже 200 років у Львові всі міські документи велися німецькою мовою. Екскурсії у Львові для школярів ведуть професійні гіди, враховуючи особливість дитячого сприйняття.

Шкільні тури на осінні канікули до Львова формуються зі стандартною та індивідуальною програмою. Розміщення шкільних груп в готелях і хостелах в центрі Львова.
Тур на осінні канікули до Львова для школярів у нас набувають з міст: Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Луганська, Черкас, Полтави, Кіровограда, Одеси, Миколаєва, Чернігова.

 

line-red

 

Тури до Львова восени на шкільні канікули

Тури до Львова восени на шкільні канікули Регулярні тури до Львова восени на шкільні канікули мають особливу популярність: тепла погода, місто виблискує вечірніми вогнями і живе своїм безперервним життям. Осінні тури для школярів до Львова у найкращий час року, щоб не тільки познайомитися зі Львовом, а й побувати на святах і фестивалях. Зауважимо, що тури на шкільні канікули в різні пори року істотно відрізняються і можуть включати різноманітні екскурсійні програми, тури до Львова на осінні канікули розроблені з урахуванням особливостей часу року.

Тури до Львова на осінні шкільні канікули розглядаються екскурсоводами, як найбільш вдалі, екскурсійні об'єкти найривабливіші і підібрані таким чином, щоб захопити дитину. Рівень компетентності екскурсоводів визначає їх можливість проводити екскурсії на 5 європейських мовах.

Тури для школярів до Львова під час осінніх канікул представлені компание 777 тур. Наша компанія пропонує тури до Львова на осінні шкільні канікули з усіх міст України, а так само з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Луганська, Черкас, Полтави, Кіровограда, Одеси, Миколаєва, Чернігова та інших міст.

line-red

Тури для школярів до Львова на канікули

  Тури для школярів до Львова, канікули у Львові 449 грн на 2 дні

Тури для школярів до Львова. Канікули у Львові

Тури для школярів до Львова , у вартості туру проживання в готелі, екскурсії 2-х разове харчування, страховка

line-red2

  Тури на зимові канікули до Львова. Дитячі зимові канікули 449 грн на 2 дні.

Шкільні тури на зимові канікули до Львова

Тури для школярів на зимові канікули до Львова , в ціні туру проживання в готелі або хостелі, страховка, всі екскурсії, 2-х разове харчування.

line-red2

  Тури на весняні канікули до Львова. Дитячі весняні канікули 449 грн на 2 дні.

Шкільні тури на весняні канікули до Львова

Тури для школярів на весняні канікули до Львова , у вартості туру проживання в готелі, екскурсії 2-х разове харчування, страховка

line-red2

  Тури на літні канікули до Львова. Дитячі літні канікули 449 грн на 2 дні.

шкільні тури на літні канікули до Львова

Тури для школярів на літні канікули до Львова , в ціні туру проживання в готелі, хостелі, екскурсії 2-х разове харчування, страховка.

line-red2

 Львів всі тури, все фотогалереї

Тури для школярів Львів, Карпати