ОБРАТИ МОВУ 
Украинский язык    русский язык
ВЫБРАТЬ ЯЗЫК 
співпраця з турагентствами по турах в Карпати і Львів, відпочинок у Львові, тури в Карпати і Львів на свята Співпраця
туроператор 777 тур відгуки Відгуки

Заявка на тур до Львова і Карпати Онлайн заявка
• Відпочинок, тури Карпати літо
• Тури відпочинок в Карпатах взимку
• Тури на свята в Карпати
• Тури для груп в Карпати
• Тури для школярів в Карпати
• Тури до Львова
• Тури до Львова и Карпати
• Тури на свята до Львова
• Тури для груп до Львова
• Тури для школярів до Львова
 

+38(032)-264-84-76
+38(095)-113-19-77
+38(067)-621-38-77

+38(063)-278-24-44
+38(095)-688-68-78
+38(097)-291-44-70

Тури для шкільних груп на літні канікули до Львова. Дитячі зимові канікули 449 грн на 2 дні

Тури на літні канікули до Львова для школярів

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Кращі недорогі тури для школярів на літні канікули до Львова на два дні, екскурсійна програма: середньовічний та Австрійський Львів, супровід протягом всього туру.

Поселення у Львові в літній період в готелях і хостелах, транспортне обслуговування для груп школярів.
Тур для школярів до Львова на літні канікули, у вартості туру проживання , сніданки та обіди, всі екскурсії, вартість 449 грн

zakaz22

 

 


Ціна на тур до Львова для школярів на літні канікули 449 грн

Шкільні тури до Львова на літніх канікулах з розміщенням у готелі або хостелі в центрі Львова, професійні, багатомовні гіди; сніданки і обіди у вартості туру

 

Тури для школярів до Львова, літні канікули Тури для школярів на літні канікули до Львова тури до Львова на літні канікули для школярів Тури для школярів на літні канікули до Львова

 

Програма туру на літні канікули до Львова :

1 день. Прибуття до Львова, розміщення в готелі; обід в кафе.
15:00 Оглядова екскурсія по Львову. Колекція чудес і пам'яток Львова. Серед архітектурних експонатів Львова - шедеври середньовіччя і бароко, історичний центр Львова знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

  • Собор Бернардинів  -в минулому фортифікаційна споруда XVв,
  • Один з найкрасивіших театрів в Європі - Львівський Оперний Театр і багато іншого.
  • Будинок Чудес,
  • Базиліка Успіння Пресвятої Діви Марії (Латинський Собор),
  • Собор де Юра

Вільний час. Нічліг

Дитячі тури до Львова на літні канікули дитячі літні тури до Львова Дитячі літні канікули у Львові Тури до Львова на дитячі літні канікули

2 день дитячий тур на літні канікули до Львова . Сніданок в кафе до 10:00. Звільнення номерів, здача речей в камеру зберігання
1:00 Екскурсія «Смак львівської кави». Відвідання вишуканих кав'ярень та Шоколадниці. Під час прогулянки містом буде можливість відвідати найвідоміші кав'ярні та спробувати справжньої львівської кави, зануритися в епоху 19 - початку 20 століття і дізнатися про відомі кав'ярні і кнайпи минулого часу. Історія кави тісно пов'язана з історією шоколаду. Відвідування міський "фабрики", де можна буде побачити виготовлення львівського шоколаду і поласувати солодкими шедеврами. Відвідування "Кавової копальні" і традиційних цукерень Львова.
Обід в кафе.
Вільний час.
Від'їзд

  Тур для школярів на літні канікули Львів з міст: Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Донецьк, Луганськ.

Що входить у вартість туру:
•       Проживання (1 ніч)
•       Харчування - 1 сніданок, 2 обіди
•       2 екскурсії (пішохідні - індивідуальні)
•       Страховка

Що не входить у вартість:
•       трансфер (з/д вокзал - готель) - 15 грн/ (якщо необхідно)
•       факультативні екскурсії
•       вхідні квитки

 

Організаторам груп - винагорода

Група Ціна туру на 1 школяра
20 школярів і більше 449 грн
15 школярів і більше 469 грн
10 школярів і більше 499 грн

 

line-red

 

Шкільні тури на літні канікули до Львова

Шкільні тури на літні канікули до Львова Львів є унікальною культурною спадщиною України. Незвичайна культура, архітектура, традиції, тому шкільні тури на літні канікули до Львова - це вдалий вибір часу з чудовою погодою. Вулиці Львова несуть в собі печать декількох культур: австро-угорської та польської, які гармонійно поєднуються з українськими традиціями Львова. Екскурсійні програми для шкільних груп у Львові різноманітні і охоплюють найзначніші пам'ятки стародавнього Львова, які перебувають під захистом ЮНЕСКО.
Шкільні тури влітку, коли Львів потопає в квіткових каскадах і чудеса, які властиві саме Львову. Екскурсоводи знайомлять із середньовічною історією міста, яке було засноване Данилом Галицьким і назване на честь сина Лева. З XIV в майже 200 років у Львові всі міські документи велися німецькою мовою, за 800 - річну історію культура міста збагатилася австро - угорською та польською культурами. Екскурсії у Львові для школярів ведуть професійні гіди, враховуючи особливість дитячого сприйняття.

Літні тури до Львова для школярів формуються зі стандартною та індивідуальною програмою. Розміщення шкільних груп в готелях і хостелах в центрі Львова.
Шкільні тури на літні канікули до Львова у нас купують з міст: Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Луганська, Черкас, Полтави, Кіровограда, Одеси, Миколаєва, Чернігова.

 

line-red

 

Тури до Львова влітку на шкільні канікули

Тури до Львова влітку на шкільні канікули Популярні тури на шкільні канікули до Львова влітку мають особливу привабливість: тепла погода, вечірні і нічні прогулянки, коли Львів живе своїм безперервним життям. Літні тури для школярів в найкращий час року в найдовші канікули можуть бути в будь-якому літньому місяці. Зауважимо, що тури на шкільні канікули в різні пори року істотно відрізняються і можуть включати різноманітні екскурсійні програми, тури до Львова на літні канікули розроблені з урахуванням особливостей часу року.

Тури до Львова на літні шкільні канікули рекомендуються екскурсоводами, як найбільш вдалі, а екскурсійні об'єкти найпривабливіші і підібрані таким чином, щоб захопити дитину. Рівень компетентності екскурсоводів визначає їх можливість проводити екскурсії на 5 європейських мовах.

Відпочинок школярів у Львові під час літніх канікул найцікавіший на день Незалежності України, коли місто виблискує святковим настроєм, в цей час найяскравіше виявляються культурні особливості Львова з його незвичними традиціями . Наша компанія надає тури до Львова на літні шкільні канікули з усіх міст України, а так само з Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Луганська, Черкас, Полтави, Кіровограда, Одеси, Миколаєва, Чернігова та інших міст.

line-red

Тури для школярів до Львова на канікули

  Тури для школярів до Львова, канікули у Львові 235 грн/особа

Тури для школярів до Львова. Канікули у Львові

Тури для школярів до Львова , у вартості туру проживання в готелі, екскурсії 2-х разове харчування, страховка

line-red2

  Тури на осінні канікули до Львова. Дитячі осінні канікули 235 грн/особа.

Шкільні тури на осінні канікули до Львова

Тури для школярів на осінні канікули до Львова , у вартості туру проживання в готелі, всі екскурсії, страховка і 2-х разове харчування.

line-red2

  Тури на зимові канікули до Львова. Дитячі зимові канікули 235 грн/особа.

Шкільні тури на зимові канікули до Львова

Тури для школярів на зимові канікули до Львова , в ціні туру проживання в готелі або хостелі, страховка, всі екскурсії, 2-х разове харчування.

line-red2

  Тури на весняні канікули до Львова. Дитячі весняні канікули 235 грн/особа.

Шкільні тури на весняні канікули до Львова

Тури для школярів на весняні канікули до Львова , у вартості туру проживання в готелі, екскурсії 2-х разове харчування, страховка

line-red2

 Львів всі тури, все фотогалереї

Тури для школярів Львів, Карпати