ОБРАТИ МОВУ 
Украинский язык    русский язык
ВЫБРАТЬ ЯЗЫК 
співпраця з турагентствами по турах в Карпати і Львів, відпочинок у Львові, тури в Карпати і Львів на свята Співпраця
туроператор 777 тур відгуки Відгуки

Заявка на тур до Львова і Карпати Онлайн заявка
• Відпочинок, тури Карпати літо
• Тури відпочинок в Карпатах взимку
• Тури на свята в Карпати
• Тури для груп в Карпати
• Тури для школярів в Карпати
• Тури до Львова
• Тури до Львова и Карпати
• Тури на свята до Львова
• Тури для груп до Львова
• Тури для школярів до Львова
 

+38(032)-264-84-76
+38(095)-113-19-77
+38(067)-621-38-77

+38(063)-278-24-44
+38(095)-688-68-78
+38(097)-291-44-70

Тури вихідного дня у Львів екскурсії у Львові

Тури до Львова і на Західну Україну, Карпати -   мекка туризму в Україні, куточок   який зберіг значну частину Європейської культури, від середньовічної, Австрійської, до наших днів. Тури до Львова і Карпати   змінять Ваш погляд на в чудову культуру і на чарівність природою Карпат.

Тур до Львова на 6 днів, 7 днів. Популярний тур до Львова на тиждень

Дата туру: ЩОДЕННО

Тур до Львова на 6 днів, 7 днів. Популярний тур до Львова на тиждень 6-7 днів
1885
грн

Тур до Львова на 6 днів і 7 днів. Цікава і насичена відпустка в західному серці України на тиждень.

У програмі туру до Львова: екскурсії по місту та виїзні на цілий день. Ви проведете незабутній час в Карпатах, подивитесь на те, як жили королі і знать в величезних замках, станете частинкою Львова.

Вартість туру до Львова на 6 і 7 днів включає: 2 пішохідні та 3 автобусні екскурсії (по Львову, замках і Карпатам), за бажанням оригінальна дод. екскурсія, трансфер від вокзалу до готелів в день прибуття, сніданки і послуги гіда-екскурсовода

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тур до Львова на 4 дні, 5 днів. Обрані тури у Львові

Дата туру: ЩОДЕННО

Тур до Львова на 4 дні, 5 днів. Вибрані тури у Львові4-5 днів
1245
грн

Докладніше тур до Львова

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya

Новий тур до Львова на 4 або 5 днів! Цей тур до Львова ми створили спеціально для тих, хто хоче відкрити для себе древнє місто з усіх боків.

У турі до Львова Вас чекають 3 екскурсії по Львову, одна виїзна екскурсія на цілий день і, звичайно ж, вільний час, який можна із задоволенням присвятити собі, прогулянкам старовинними вуличками і відпочинку у львівських ресторанах.

В ціну туру до Львова включено все, що необхідно для вдалого відпочинку: проживання, сніданки, екскурсії та супровід гіда, транспортний сервіс - трансфер вокзал-готель, служба підтримки туристів на час перебування в турі.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тур до Львова на 2 дні, "Львівський експрес"

Дата туру:ЩОДЕННО

Тур до Львова на 2 дні. В турі у Львові популярні екскурсії, замки2 дні
829
грн

докладніше про тур до Львова

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Цей тур до Львова на 2 дні розрахований на туристів, які хочуть побачити якомога більше! Звичайно ж, вільний час для самостійного вивчення Львова та відпочинку у Вас буде, але приготуйтеся до 2 насичених днів у Львові!

У турі до Львова Ви побуваєте на найпопулярніших екскурсійних об'єктах, побачите скарби середньовічного міста, які збереглися до нашого часу.

В ціні туру до Львова: проживання в готелі обраного класу, трансфер для кожного по приїзду до Львова, сніданки в номерах стандарт і вище, пішохідна і 2 автобусні екскурсії, цілодобова служба підтримки туристів.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тур до Львова  "Коротка пригода на вихідні"

Дати туру: ЩОДНЯ

Тур до Львова з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Луганська 2 дні
529
грн

детальніше тур до Львова

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Популярний   Тур до Львова . Два дні в прославленому місті Лева. До Львова на вихідні, щоб загубитися на вулицях старовинного міста, відпочити від побутової метушні

Тур до Львова-"Коротка пригода на вихідні", приправлений захоплюючими екскурсіями в дивовижному Львові із середньовічною польською культурою.  

Вартість туру до Львова на вікенд на 2 дня від 529 грн. в залежності від комфотності готелю.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Найпопулярніший тур вихідного дня у Львів 599грн, готелі Львова - екскурсії

Дати туру: ЩОДНЯ

Найпопулярніший тур до Львова, Все й одразу і у Львові з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Донецька, Харкова, Луганська 2 дні
599
грн

детальніше тур до Львова

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnyaНайпопулярніший тур вихідного дня до Львова . Цікавий і насичений вікенд у Львові.

Шикарні екскурсії в турі вихідного дня до Львова про дивовижне місто з середньовічною і австрійської історією. Професійні гіди зможуть закохати Вас у Львів.
Захват від цього короткого, але вражаючого туру вихідного дня до Львова, Ви будете переживати не один рік. 

Екскурсії, проживання, трансфер з вокзалу включені у вартість туру до Львова. Вам залишається відпочивати і насолоджуватися старовинним містом України.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Екскурсійний тур по Львову - Середньовічний Львів, вихідні у Львові

Дати туру: ЩОДНЯ

Екскурсійний тур по Львову, вихідні у Львові Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Луганська, Черкас, Полтави, Кіровограда, Одеси, Миколаїв, Чернігова 3 дні
769
грн

детальніше тур до Львова 

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Найповніший і унікальний екскурсійний тур до Львова . Тур до Львова охоплює зачаровуючу середньовічну австрійську і польську історію Львова, вулиці, якими ходили польські, австрійські та угорські королі.

Доповнює вихідні у Львові "Шоколадний Львів". За бажанням - вечірня театралізована прогулянка

У вартість екскурсійного туру до Львова входять всі екскурсії, готель у Львові, сніданки, трансфер.  

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тур на вихідні до Львова на 3 дні, екскурсії 849 грн -"Неперевершений Львів"

Дати туру: ЩОДНЯ

тур на вихідні до Львова Києва, Харкова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Донецька, Кривого Рогу, Луганська, Черкас, Полтави, Кіровограда, Одеси, Миколаїв, Чернігова 3 дні
849
грн

детальніше тур до Львова 

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Найкрасивіший тур на вихідні до Львова на 3 дні, шедеври епохи бароко та середньовіччя старовинної Європи. Чарівність древнього Львова і доброзичливих городян, колоритні паби, оригінальні пивоварні та кав'ярні.

Що ми побачимо в цьому турі до Львова ? Ми досліджуємо всю найважливішу спадщину Львова. Історичний центр, собор Бернардинів, базиліку Успіння Пресвятої Діви Марії, неповторної краси собор де Юра, один з найкрасивіших в Європі оперний театр і багато іншого.

У вартість туру на вихідні до Львова входять всі екскурсії, проживання у Львові, сніданки і, звичайно, трансфер з вокзалу в готель.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Автобусний тур у Львові, екскурсія замки Львова "Золота підкова"

Дати туру: ЩОДНЯ

Замки древнього Львова, Автобусний тур у Львів і екскурсії по Замкам Львова 3 дні
949
грн

детальніше тур до Львова

  rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Популярний автобусний тур у Львові, екскурсія по Замкам Львова. В автобусний тур входить унікальна одноденна автобусна екскурсія в Олеський, Золочівський, Підгорецький замки.

Автобусний тур у Львові + замки включає цікаві екскурсії по Львову польському і австрійському, багато цікавого, інтригуючого і, звичайно, замки Львова.

У вартості автобусного туру по замках вся екскурсійна програма, різні типи розміщення в готелях, трансфер з вокзалу в готель в день приїзду.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тури до Львова екскурсія в Карпати - Карпатський трамвай та скелі Довбуша

Дата туру: середа, субота

Тури до Львова екскурсія в Карпати - Карпатський трамвай та скелі Довбуша 3 дні
990
грн

Докладніше про тур у Львів
з екскурсією в Карпати

  rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Популярний тур до Львова включає поїздку в Карпати. Оглядова екскурсія по Львову, головні визначні пам'ятки середньовічного Львова, цікаві події давнього Лемберга.

У турі до Львова з поїздкою в Карпати - 4-годинна прогулянка на карпатському трамваї. Багато вражень: мальовничі панорами карпатських гір, водпади і скелі Довбуша - унікальні явища природи в Сколівських Бескидах.

У вартості туру до Львова: вокзал-готель трансфер, готель у Львові, сніданки, екскурсійна програма, супровід гіда екскурсовода, одноденна поїздка в Карпати.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тур до Львова + автобусна екскурсія в форт Тустань. Екскурсії у Львові.

Дата туру: щодня

Тур до Львова + автобусна екскурсія в форт Тустань. Екскурсії у Львові. 3 дні
990
грн

Докладніше тур до Львова
+ форт Тустань

  rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Популярний тур до Львова і автобусна одноденна екскурсія в форт Тустань. Найдавніша фортифікаційна споруда з тисячолітньою історією, яка знаходиться в Сколівських Бескидах в глибині Карпат.

У турі до Львова і Тустань знайомство з найбільшими шедеврами західної України. Буде вільний час, щоб насолодитися красою старовинного Львова і провести день серед Карпатських гір.

У вартості туру до Львова і форт Тустань: вокзал-готель трансфер, готель у Львові, сніданки, гід-екскурсовод і всі екскурсії.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тур до Львова і в ідеальне місто Жовкву. Екскурсії у Львові та Жовкві.

Дата туру: щодня

Тур до Львова і в ідеальне місто Жовкву. Екскурсії у Львові та Жовкві. 3 дні
895
грн

Докладніше тур до Львова,
Ідеальне місто Жовкву

  rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Ексклюзивний тур до Львова та ідеальне місто Жовкву. Авторська екскурсія по історичному Львову епохи Казимира III - 13ст. і одноденна поїздка в глибину львівської історії, в обитель знаменитого Жолкевського.

Продовження туру до Львова, поїздка в Жовкву, яка будувався як ідеальне місто періоду бароко. Крім того, ми відвідаємо дуже красивий Крехівський монастир, який розташувався серед гір, і святе джерело.

У вартості туру до Львова і Жовкви: вокзал-готель трансфер, готель у Львові, сніданки, гід-екскурсовод і всі екскурсії, включаючи одноденну поїздку в Жовкву.

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Найромантичніший тур до Львова, "Тільки Ти і Я!" Вихідні у Львові

Дати туру: ЩОДНЯ

Тур вихідного дня у Львів для закоханих з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Луганська 2 дні
775
грн

  детальніше тур до Львова

rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnya Самий романтичний   тур вихідного дня під Львів . Для коханих і люблячих уїк-енд у Львові.

Для вас амие цікаві любовні історії Львова, найромантичніші місця цього міста. Старовинні будівлі, мощені бруківкою вулиці, закохані пари ... Справа навіть не в архітектурі або людях, справа в атмосфері. Львів розташовує до тривалих мрійливим прогулянкам, побаченням в затишних кав'ярнях та іншої романтиці.  

У вартості туру екскурсії (індивідуальні) і проживання до Львова, сніданки, супровід гіда-екскурсовода

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Тур до Львова з поїздкою в Карпати з СПА відпочинком

Дата туру: 24 лютого
03, 07, 10, 17 березня

Тур до Львова з поїздкою в Карпати з СПА відпочинком 3 дні
979
грн

подробнее тур до Львова
+ Карпати і СПА

 rekomenduem-tur-vyhodnogo-dnyaПопулярний тур до Львова з поїздкою і СПА відпочинком у Карпатах, поєднує відпочинок в місті романтиків і закоханих з прекрасним відпочинком в СПА центрі м.Трускавець.

Тур до Львова з одноденною поїздкою в Карпати, щоб відчути повноту життя, опинитися у вирі подій романтичного Львова і з насолодою провести час у Карпатах.

У вартості туру до Львова з поїздкою в Карпати і СПА відпочинком: трансфер вокзал готель, проживання в готелі, сніданки, вся екскурсійна програма і в Карпати в тому числі.

Як замовити Что входить в ціну Відгуки

Тур до Львова для гурманів на Свято Сиру і Вина!

Дати туру:

Тур вихідного дня у Львів, Свято сиру і вина з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Луганська 3 дні
795
грн

детальніше тур до Львова

eksklyuzivУнікальний гастрономічний тур вихідного дня до Львова - "Свято Сиру і Вина!"

Доповнюють тур вихідного дня до Львова екскурсії "Середньовічний Львів" та "Смак львівської кави". Ви можете взяти участь у нічний театралізованій прогулянці.

У вартості всі екскурсії, готель у центрі Львова, сніданки, трансфер.   "Свято Сиру і Вина у Львові"

Як замовити Що входить в ціну Відгуки

Ароматний тур до Львова "На каву до Львова"

Дати туру:

На каву до Львова тур вихідного дня з Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська, Харкова, Донецька, Луганська 3 дні
749
грн

детальніше тур до Львова

eksklyuzivНайароматніший і ексклюзивний тур вихідного дня до Львова - "На каву до Львова".

Доповнюють тур вихідного дня до Львова екскурсія "Середньовічний Львів" та "Смак Львівської кави", за бажанням нічна театралізована прогулянка.

У вартості туру всі екскурсії, готель у Львові, трансфер.  3 дня у Львові- від 749грн/особа

Як замовити Що входить в ціну Відгуки 

Популярні тури до Львова

 

НАЙПОПУЛЯРНІШИЙ ТУР ДО ЛЬВОВА

Найпопулярніший тур до Львова. Тури до Львова, екскурсії.
599 грн - 2 дні

 

ЩОДЕННО

Тур до Львова -2 дні, у вартості туру: трансфер вокзал готель, проживання в центрі Львова, всі екскурсії, сніданки


 


ТУР ДО ЛЬВОВА НА ВИХІДНІ

Тур вихідного дня до Львова з екскурсіями
529 грн - 2 дні

 

ЩОДЕННО

Тур вихідного дня до Львова -2 дні, у вартості туру: трансфер вокзал готель, проживання в центрі Львова, оглядова екскурсія, сніданкиТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ЗАКОХАНИХ

Тур до Львова для закоханих. Поїздка до Львова на двох.
775 грн - 2 дні

 

ЩОДЕННО

Тур до Львова для закоханих -2 дня: індивідуальна екскурсія по Львову, в ув'язненні якої відпочинок в Італійському дворику, а так само трансфер вокзал готель, проживання у центрі Львова, сніданкиСЕРЕДНЬОВІЧНИЙ ЛЬВІВ

 Тур до Львова, у програмі основні визначні пам'ятки Львова
769 грн - 3 дні

 

ЩОДЕННО

Тур на 3 дні до Львова -2 дні екскурсій (у вартості), один день вільний, а так само трансфер вокзал готель, проживання в центрі Львова , сніданкиНЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ЛЬВІВ

Найповніший тур до Львова, вражаюча екскурсійна програма
849 грн - 3 дні

 

ЩОДЕННО

Тур на 3 дні до Львова -3 дня, екскурсії у вартості, а так само трансфер вокзал готель, проживання в центрі Львова, сніданкиТУР ДО ЛЬВОВА ТА ЗАМКИ ЛЬВОВА

 Тур до Львова з поїздкою по замках Львова
949 грн - 3 дні

 

ЩОДЕННО
крім понеділка

Тур на 3 дні до Львова -3 дня, екскурсії у вартості, включаючи одноденний автобусний тур по замках ЛЬвова, а так само трансфер вокзал готель, проживання у центрі Львова, сніданкиТУР ДО ЛЬВОВА + КАРПАТИ + СПА ВІДПОЧИНОК

Популярний тур до Львова з одноденною автобусної поїздкою в Карпати і СПА відпочинком
979 грн - 3 дні

 

24 лютого
03, 07, 10, 17 березня

Тур на 3 дні до Львова з одноденною автобусної поїздкою на мінеральні курорти Карпат зі СПА відпочинком в Трускавці.ТУР ДО ЛЬВОВА З ПОЇЗДКОЮ В КАРПАТИ + Скелі Довбуша

Тур до Львова з поїздкою в Карпати-Карпатський трамвай , скелі Довбуша
990 грн - 3 дні

 

середа субота

Тур на 3 дні до Львова -3 дня, екскурсії у вартості, включаючи одноденний автобусний тур в Карпати. Катаємося на Карпатському трамвайчику, досліджуємо скелі Довбуша, а так само трансфер вокзал готель, проживання в центрі Львова, сніданкиТУР ДО ЛЬВОВА + ИДЕАЛЬНАЯ ЖОВКВА

Тур до Львова з поїздкою в Ідеальна місто Жовква
895 грн - 3 дні

 

ЩОДЕННО

Тур на 3 дні до Львова -3 дня, екскурсії у вартості, включаючи одноденний автобусний тур в ідеальну Жовкву, а так само трансфер вокзал готель, проживання у центрі Львова, сніданкиТУР ДО ЛЬВОВА + КАРПАТИ-ТУСТАНЬ

Тур до Львова з автобусною поїздкою в Карпати-Тустань
990 грн - 3 дні

 

ЩОДЕННО

Тур на 3 дні до Львова -3 дня, екскурсії у вартості, включаючи одноденний автобусний тур в Карпати-Тустань, а так само трансфер вокзал готель, проживання в центрі Львова, сніданки


Тури для школярів Львів, Карпати